Samotni wśród samotnych

DAR WZAJEMNEJ OBECOŚCI WYZWOLI NAS Z SAMOTNOŚCI

Przyjaciel w samotnym ogrodzie

samotnosc 23

Zapewne nie tylko we mnie jest pragnienie relacji z osobą, z którą podobnie odczuwamy, pragniemy, dobrze się rozumiemy i wzajemne odnajdujemy ukojenie samotności.

Mam świadomość, że dotyka ona nie tylko ludzi stanu wolnego, gdyż również małżonkowie bywają niezwykle samotni... Mogę sobie tylko wyobrazić, jak okropne musi być osamotnienie takich osób, które mieszkają razem, lecz żyją obok siebie; które wymieniają komunikaty, ale nie rozmawiają; które łączy wspólne łoże, jednak nie łączy ich miłość...

Te obserwacje sprawiają, że nie ma we mnie jakiegoś parcia na małżeństwo, gdyż miłość oblubieńcza nie może być przez człowieka "wyszarpana", lecz musi być przez Boga dana...

Człowiek sam może szukać tylko przyjaciół, z którymi można dzielić się tym, co jest w nas i wokół nas...

Tego poszukuję i pragnę... A Ty... ?

Oczywiście mam świadomość, że możesz odczuwać pewien lęk przed moją niepełnoprawnością, bo naturalne są obawy przed tym czego nie znamy... Mam jednak nadzieję, że powoli przekonasz się, że w gruncie rzeczy jestem normalny facet:) 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Komentarze   

-1 #1 Edyta 2016-02-07 17:28
Czesc,ostatnio czuje sie bardzo samotna.Szukala m ostatnio w internecie czy moze jest na swiecie ktos,kto tez czuje sie samotny i tak trafilam na Twoja strone.Bardzo ladnie potrafisz pisac o sobie,o samotnosci,o przyrodzie.
Jak sie bedziesz nudzil to mozesz do mnie napisac,chetnie przeczytam wiadomosci od osoby o tak pozytywnym nastawieniu do swiata.
Pozdrawiam bardzo serdecznie
Edyta
Cytować

O samotności na Facebooku

Samotny Przyjaciel na Fb

Oblicza samotności

Utworzyłem tę stronę, aby dać szansę wzajemnego poznania i przełamania bariery samotności.
Niestety, komputer nie zastąpi ciepła drugiego człowieka i tego piękna, jakie można odnaleźć w naturze.
Lubię obcować z urokami przyrody, lecz wiele tracą nawet najpiękniejsze miejsca, jeśli przeżywa się je w samotności...
Dlatego chciałbym poznać kogoś, kto podobnie odczuwa otaczający nas świat i razem moglibyśmy m.in. zwiedzać niezwykłe miejsca.

Proszę napisz do mnie, jeśli doskwiera Ci samotność i trwanie w monotonii uciekających dni. Albo może szukasz czegoś więcej niż tylko oglądanie sztucznego życia w TV...?

Czekam na Ciebie... - Jacek

Szukaj w samotności