Samotni wśród samotnych

DAR WZAJEMNEJ OBECOŚCI WYZWOLI NAS Z SAMOTNOŚCI

Samotny czeka na Ciebie

Samotny szuka samotnej

W głębi mnie jest wiele ciepła, empatii, wrażliwości... Lecz zazwyczaj takie uczucia muszę tłumić, gdyż dotychczasowe doświadczenia nauczyły mnie, aby nie okazać zbyt wiele sympatii i zbytnio nie angażować się... Może nie powinienem dziwić się Kobietom, które na ogół profilaktycznie wolą zachowywać dystans do nie w pełni sprawnego faceta...?

Tę samotność, która siedzi w środku nas i tęskni... "zagłuszam" pracą. Ciągle mam coś do zrobienia m.in. na stronach, które prowadzę, albo nauka nowych technologii...

Coraz jestem bardzie zmęczony tym pędzącym światem, który wciąga nas w jakąś urojoną "rzeczywistość". Z tego powodu nie oglądam Tv, a dobry film (mam ich sporo) zazwyczaj oglądam, gdy ktoś jest u mnie na noc i przed snem coś zobaczymy.

Czasem jednak wszystko odkładam, bo praca musi pozostać tylko środkiem do celu, jakim jest drugi człowiek. Szczególnie cenię, gdy we dwoje możemy, gdzieś pojechać i cieszyć się bliskością natury...

Różnego rodzaju wyjazdy są dla mnie najlepszą formą rehabilitacji i dlatego zwłaszcza latem staram się wiele podróżować. Od wielu lat nie jeżdżę na turnusy rehabilitacyjne, gdyż dawno nie spotkałem takiej osoby, która chciałby Być ze mną 2 tygodnie. Szukanie pochłania mi wiele czasu, a mógłbym wykorzystać go na coś twórczego...

Nie tracę jednak nadziei, że znajdzie się ktoś, kto w danym czasie mógłby mi towarzyszyć?

Proszę daj szansę  sobie  i mi, aby przełamać bariery, jakie być może dotychczas Cię ograniczały i proszę napisz do mnie -Jacek Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

O samotności na Facebooku

Samotny Przyjaciel na Fb

Oblicza samotności

Utworzyłem tę stronę, aby dać szansę wzajemnego poznania i przełamania bariery samotności.
Niestety, komputer nie zastąpi ciepła drugiego człowieka i tego piękna, jakie można odnaleźć w naturze.
Lubię obcować z urokami przyrody, lecz wiele tracą nawet najpiękniejsze miejsca, jeśli przeżywa się je w samotności...
Dlatego chciałbym poznać kogoś, kto podobnie odczuwa otaczający nas świat i razem moglibyśmy m.in. zwiedzać niezwykłe miejsca.

Proszę napisz do mnie, jeśli doskwiera Ci samotność i trwanie w monotonii uciekających dni. Albo może szukasz czegoś więcej niż tylko oglądanie sztucznego życia w TV...?

Czekam na Ciebie... - Jacek

Szukaj w samotności