Samotność

W poszukiwaniu przyjaciół

Jak zrozumieć samotność?

Czy kobieta potrafi
mnie zrobić?

Wbrew pozorom, moim największym problemem nie jest sama niepełnosprawność, lecz brak zrozumienia...

Gdy wykaże większe zainteresowanie - interpretowane jest to jako moje zaangażowanie i kończy się dystansem, bo pojawia się strach przed bliską relacją z inwalidą...
Lecz gdy jestem bardziej zdystansowany - druga strona wycofuje się, bo zapewne czuje się niepotrzebna...?

Kiedy wspomnę, że funkcjonuję jak normalny facet - to zazwyczaj kończy się to brakiem akceptacji, że ktoś taki jak ja w ogóle może myśleć o seksie..?
A kiedy próbuję nawiązywać relacje "bezpłciowe" - to kobieta szybko się nudzi, bo kontakty stają się jałowe...

Jeśli podzielę się jakimś pięknym czasem przeżytym z koleżanką - to pojawia się myśl: po co ja, skoro kogoś ma...
Natomiast, jeśli mam poczucie samotności - zaświeca się z drugiej strony czerwona lampka, bo może szuka we mnie miłości...?

To wszystko w mojej sytuacji jest jak błędne koło...

Szansą, aby z niego się wyrwać jest poznanie w rzeczywistości, bo tylko wówczas można się przekonać, że nie jestem taki straszny...

Jednak i tu też jest problem, bo Ci z którymi piszę obawiają się spotkaniem z nieznanym...

Coraz bardziej czuję, że ludzie zdrowi nie potrzebują mnie...

Może jednak ktoś z Was potrafi mi jakoś  pomóc?

Jacek - mój mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

Dodaj komentarz

Komentarze  

#54 DOROTA 2020-05-17 16:56
Witam,szukam koleżanki do pogadania,jeste m kobieta samotna mimo ze mam meza.Mąż do wieczora pracuje,niedawn o się wprowadziłam do innego miasta ,ze nawet nikiogo nie znam i dlatego szukam klezanki do pogadania.Mam lat 50.Milo mi będzie jeśli ktoś zechce się ze mna zaprzyjaznic.Po zdrawiam
#53 Marta 2020-05-16 20:42
Witam mam 33 lata i nie mam żadnej szczerej koleżanki przyjaciółki do pogadania czuje się bardzo samotna dużo ludzi z mojego otoczenia mnie nie rozumie mało kto się odzywa z reguły jak coś potrzebuje może miał by ktoś ochotę się zaprzyjaźnić
#52 Lucyna 2020-05-15 16:27
Czuję się samotna bardzo chciała bym skims pogadać. Jeżeli masz ochotę napisz.
#51 Leszek 2020-05-13 21:02
Czuję często samotność i kogoś do pogadania odezwij się jak masz taką potrzebę i miło było by poznac
#50 Iwona 2020-03-29 22:38
Witam. Mam 39 lat jestem w 4 miesiącu ciąży,mój partner mnie nie kocha,jest mi ciężko żyć w takim związku.Szukam bratniej duszy,przyjacie la/przyjaciółki w w podobnym wieku do rozmów itd. Jestem z okolic Gniezna.
#49 Edyta 2020-03-20 10:52
Cześć, skończone 30 lat, mazowieckie, wyjazd "za chlebem" (gdzie prawie nikogo nie znam). Literatura, wycieczki górskie, dobry film, czasem - muzykowanie. Niedostosowanie do zawrotnego tempa dzisiejszego świata, konsumpcjonizmu i braku zadumy nad jego pięknem - jego, i drugiej osoby, którą możemy na nim spotkać. Poznamy się?
#48 Ama 2020-03-19 17:57
Witam, szukam przyjaciół ale tylko do znajomości przez internet.. Mail.. Takich do podpisania o wszystkim i o niczym.. Ale nie erotomani..