Samotni wśród samotnych

DAR WZAJEMNEJ OBECOŚCI WYZWOLI NAS Z SAMOTNOŚCI

Samotność potrzebuje przyjaciela

Samotność

Wciąż na nowo doświadczam jak wiele daje Bóg i gdybym zawsze potrafił spożytkować te łaski, jakie ON mi daje, to może już spotkałbym Kobietą tzw. "do tańca i do Różańca"?

Ważne jest dla mnie życie religijne, chociaż lubię też cieszyć się tym wszystkim, co ludzkie.

Niezwykle cenię przeżycia z osobami, dla których moja niepełnosprawność nie jest barierą.

Niejednokrotnie doświadczam, że wywołuje ona uprzedzeniowy dystans.

Rozumiem, że również w Tobie mogą być jakieś obawy... Jest to naturalne, bo ludzie na ogół boją się tego, czego nie znają. Czasem bardzo niewiele decyduje o tym, czy ktoś ucieknie przed światem swoich wyobrażeń, albo przekroczy ten próg i przekona się, że rzeczywistość może być wzajemnie ubogacająca.

Myślę, że to, co jest w nas ma zasadnicze znaczenie na rodzaj i jakość relacji. Poza tym w największym skrócie, staram się żyć tak, aby życie wycisną jak cytrynę...

Latem sporo podróżuję, lecz nie wiele znaczą nawet najpiękniejsze przeżycia, jeśli nie ma się, z kim ich dzielić...

Również Ty możesz być szczególnie cennym i pięknym Darem od Boga i jeśli tylko dasz szansę to nasza relacja będzie mogła się rozwijać i wzajemnie nas ubogacać...

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Komentarze   

0 #3 Marianna 2019-01-06 09:55
Jestem Marianna. Samotnie wychowuję wspaniałe dzieci - dwóch chłopców. Jestem mamą także dziewczynki w Niebie. Mieszkam w Polsce na Podlasiu. Z młodszym synem jeżdżę codziennie na wczesne wspomaganie. Zmagam się z chorobą przewlekłą - endometriozą 4 stopnia (ciężką). Ostatnio doszło do nasilenia choroby. Kolejny raz byłam operowana. Jestem osobą bezrobotną bez prawa do zasiłku. Nie posiadam orzeczenia o niepełnosprawno ści. Walczę niestrudzenie o lepsze jutro. Szukam światełka w tunelu. Introwertyk. Melancholik. Twórcza, wrażliwa, refleksyjna. Ciepła, serdeczna i życzliwa. Moje zainteresowania to duchowość, genealogia, przyroda, natura, kurki ozdobne, koty, filmy science-fiction , muzyka lat 80-tych, poezja.
Poszukuję przyjaciół. Ludzi dobrego serca, aby wspierać się wzajemnie, aby samotność nie była już taka straszna.
Cytować
+3 #2 Krysia 2016-03-06 19:55
Witam samotnych .Chce kogospoznac aby sie dzielic z moim smutkiem i wrazeniem .Mam dobrych 2 dzieci ale i tak sie czuje samotna ...mieszkam sama i malo mam przyjaciol a chetnie zaprosze do mnie nawet na pare dni .Jest ktos chetny ,,mam 64 lat mieszkam sama .Pozdrawiam mile i serdecznie..-Kr ysia z Konina
Cytować
+2 #1 ewa 2016-02-01 12:33
szukam mężczyzny
Cytować

O samotności na Facebooku

Samotny Przyjaciel na Fb

Oblicza samotności

Utworzyłem tę stronę, aby dać szansę wzajemnego poznania i przełamania bariery samotności.
Niestety, komputer nie zastąpi ciepła drugiego człowieka i tego piękna, jakie można odnaleźć w naturze.
Lubię obcować z urokami przyrody, lecz wiele tracą nawet najpiękniejsze miejsca, jeśli przeżywa się je w samotności...
Dlatego chciałbym poznać kogoś, kto podobnie odczuwa otaczający nas świat i razem moglibyśmy m.in. zwiedzać niezwykłe miejsca.

Proszę napisz do mnie, jeśli doskwiera Ci samotność i trwanie w monotonii uciekających dni. Albo może szukasz czegoś więcej niż tylko oglądanie sztucznego życia w TV...?

Czekam na Ciebie... - Jacek

Szukaj w samotności