Samotność

W poszukiwaniu przyjaciół

samotny mężczyzna

Samotny poszukuje samotnych...

Pomimo niepełnosprawności staram się możliwie najpełniej przeżyć każdą chwilę życia.

Zazwyczaj zimą tworzę w komputerze. Wydałem też książeczki w których są to moje przemyślenia, doświadczenia i przeżycia, ilustrowane zdjęciami.

Bardziej w okresie letnim mam możliwość wyjazdów do pięknych, rekreacyjnych miejscowości - od morza po góry. Taka aktywność, a w tym podróże są dla mnie jedyną a zarazem najlepszą formą rehabilitacji.

Niemniej ze względu na osłabienie mięśni, każdy wyjazd uzależniony jest od tego, czy znajdę osobę, która mógłby mi pomagać?

Takiej osobie mogę zapewnić ciekawie przeżyty czas, gdyż można też miło wypocząć..

Pomagało mi już wiele osób - głównie bez żadnej praktyki. Nie jest to problem, gdyż sam wszystkiego uczę. Rozumiem, że ktoś bez doświadczenia może mieć różne obawy. Zapewniam jednak, iż nie jestem taki straszny, a nawet można mnie polubić ;-)

Najważniejsza jest chęć i jakieś minimum wzajemnej sympatii, a wówczas nie ma żadnych przeszkód.

Jestem otwarty na wszelkie pytania, sugestie i propozycje...

Jeśli więc możesz towarzyszyć mi nawet przez krótki czas to proszę o wiadomość - najlepiej na mój mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Będę czekał z nadzieją... - Jacek

 

Dodaj komentarz

Komentarze  

#1 Ilona 2019-10-28 19:38
proszę o wiadomość i kontakt

Polecam

Gdzie i kiedy są rekolekcje ?

Przyjaciel na FB

Przyjazne komentarze

 • Natalia Wolak 22.05.2020 19:53
  Jestem 23 letnia kobietą z okolic Lublina jestem samotna szukam prawdziwych przyjaciół z którymi mogłabym sie spotkać pogadać i mieć w nich peawdziwe wsparcie. Jestem otwartą i sympatyczną osoosobą lubie rozmawiać. Do tej pory trafiałam na same bezwartościowe osoby które nie były prawdziwymi przyjaciółmi.

  Czytaj więcej...

   
 • Ania 13.01.2020 21:38
  Hej. Szukam koleżanki z Warszawy okolo 30 stki, żeby wyjść gdzieś z domu w weekend

  Czytaj więcej...

   
 • Magda 14.08.2017 22:59
  Hej dziewczyny szukam przyjaciółki koleżanki jestem z Dolnego Śląska chętnie poznam nowe znajomości z miłą kobieta która szuka przyjaźni boi się samotności 4 ścian czekam na osoby które potrzebują wsparcia osoby w ciężkich momentach życia jeśli jesteś nie krępuj się ja czekam właśnie na ciebie ...

  Czytaj więcej...