Samotność

W poszukiwaniu przyjaciół

Samotny czeka na Ciebie

Samotny szuka samotnej

W głębi mnie jest wiele ciepła, empatii, wrażliwości... Lecz zazwyczaj takie uczucia muszę tłumić, gdyż dotychczasowe doświadczenia nauczyły mnie, aby nie okazać zbyt wiele sympatii i zbytnio nie angażować się... Może nie powinienem dziwić się Kobietom, które na ogół profilaktycznie wolą zachowywać dystans do nie w pełni sprawnego faceta...?

Tę samotność, która siedzi w środku nas i tęskni... "zagłuszam" pracą. Ciągle mam coś do zrobienia m.in. na stronach, które prowadzę, albo nauka nowych technologii...

Coraz jestem bardzie zmęczony tym pędzącym światem, który wciąga nas w jakąś urojoną "rzeczywistość". Z tego powodu nie oglądam Tv, a dobry film (mam ich sporo) zazwyczaj oglądam, gdy ktoś jest u mnie na noc i przed snem coś zobaczymy.

Czasem jednak wszystko odkładam, bo praca musi pozostać tylko środkiem do celu, jakim jest drugi człowiek. Szczególnie cenię, gdy we dwoje możemy, gdzieś pojechać i cieszyć się bliskością natury...

Różnego rodzaju wyjazdy są dla mnie najlepszą formą rehabilitacji i dlatego zwłaszcza latem staram się wiele podróżować. Od wielu lat nie jeżdżę na turnusy rehabilitacyjne, gdyż dawno nie spotkałem takiej osoby, która chciałby Być ze mną 2 tygodnie. Szukanie pochłania mi wiele czasu, a mógłbym wykorzystać go na coś twórczego...

Nie tracę jednak nadziei, że znajdzie się ktoś, kto w danym czasie mógłby mi towarzyszyć?

Proszę daj szansę  sobie  i mi, aby przełamać bariery, jakie być może dotychczas Cię ograniczały i proszę napisz do mnie -Jacek Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz

Komentarze  

#25 Viola 2020-10-26 10:38
Mam 43 lata i szukam przyjaciela do popisania
#24 Justysia 2020-05-11 16:54
Cześć. Mam na imię Justyna i mam 19 lat. Od dłuższego czasu czuje, że nie mam się komu wygadać. Brakuje mi osoby, która pomogłaby zrozumieć otaczającą nas rzeczywistość. Chcesz zostać moim przyjacielem ?
#23 Anna 2020-04-24 04:11
Hej. Jestem tu nowa. Tyle super osób pisze i bardzo bym chciała odpowiedzieć, ale niestety nie wiem jak. Pomoże mi
ktoś?
#22 Tomasz 2020-04-05 12:23
witam mam 36 lat z okolicy Częstochowy ,jestem samotny mimo ze sa ludzie koło mnie.szukam kogos fajnego z kim mozna popisac . pozdrawiam i czekam .
#21 Marek 2020-03-31 22:28
Dobry wieczór.
I ja szukam przyjazni,kogoś kto mnie zrozumie.Nie oczekuję złotych rad,tylko zrozumienia i poczucia,że mogę na kogoś liczyć.
Tylko czy to możliwe ?
#20 Marzena 2020-03-27 20:35
Cześć,
Zachwyciła mnie ta strona. Wreszcie cos sensownego wśród portali randkowych i łóżkowych. Powiedziałam o niej mojemu przyjacielowi i był miłe zaskoczony i zaciekawiony. Ja mam przyjaciół i tego jednego najlepszego, od kilku lat, nie zawsze było i jest nam łatwo, ale walczymy o siebie każdego dnia, ja bardziej emocjonalnie, mój przyjaciel spokojnie i mniej wylewnie. Pozdrawiam wszystkich, którzy tu zawitali, zapraszam także do rozmowy. Bardzo dużo pracuje, odpowiem w wolnej chwili, a w życiu mam męża, dzieci i mam dopiero 40 lat :) Gratuluje Twórcy przyjaciel.eu :)
#19 Micha 2020-02-19 12:22
Hej szukam kogoś kto lubi pogadać pośmiać się popisać. Ze mną można rozmawiać na każdy temat