Samotność

W poszukiwaniu przyjaciół

osamotnienie

Samotność bez tabu...

Szczerość to podstawa dobrej relacji. Nie chcę, więc ukrywać mniejszej fizycznej sprawności.

Nie szukam jednak opiekunki, gdyż sam potrafię zatroszczyć się o Kobietę - o jej bezpieczeństwo, komfort, potrzeby...

Nie brakuje mi zaradności, empatii, ciepła i aktywności, bo cenię każdą chwilę życia.

Mam np. możliwości ciekawych a zarazem bezpłatnych wczasów, lecz pełnię radości odnajduję, gdy te wyjątkowe chwile mogę dzielić z drugą osobą...

Czasem potrzebuję też fizycznej pomocy, lecz być może jest tu Kobieta, dla której ważne jest, aby czuć się szczególnie cenną i potrzebną...?

Możesz pytać mnie o co tylko zechcesz, bo nie ma dla mnie tematów tabu...

Jeśli chcesz bliższego poznania, to proszę napisz na mój mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - Jacek

Dodaj komentarz

Komentarze  

#167 Krystian 2020-05-16 05:19
Hejka mam 17 lat szukam osoby z którą można szczerze pogadać o wszystkim i tylko szczerze szukam przyjaciela /przyjaciółki do internetowego pisania i rozmowy, Czuję się samotnie i nie mam żadnych znajomych
#166 gosia 2020-05-14 21:39
Hej,
Mam 43 lata, jestem kobietą ale chętnie pogadam z jakimś facetem, który umie łączyć pracę z domem żeby był balans i rodzina na tym nie traciła.
#165 Arek 2020-05-08 23:53
Mam żonę ale od jakiegoś czasu nie możemy się porozumieć. Mam 32 lata i bardzo brakuje mi bratniej duszy do rozmowy, wygadania się, znalezienia zrozumienia i porady. Jestem wykształcony i finansowo zabezpieczony. Brakuje mi tylko przyjaciółki z którą mógłbym porozmawiać i popisać o wszystkim bez skrępowania. Jestem z okolic Poznania.
#164 Monika 2020-05-06 09:33
Witam,mam 27 lat.Mam faceta i dwójkę dzieci.Czytając tu wiadomości widzę że nie jestem jedyną kobietą która czuje się nie potrzebna i nie doceniona.Mój że mną nie rozmawia,tylko praca i Internet.Czuje się bardzo samotna i nie potrzebna.Chcia labym znaleźć bratnią duszę do rozmów.
#163 Agnieszka 2020-04-25 19:05
Witam mam na imię Agnieszka, mam 36 lat pochodzę z województwa dolnośląskiego. Bardzo sie sparzyłam na ludziach, jestem osobą chorujacą od 15 roku zycia na Endometriozę nieuleczalną chorobe kobiecych narzadów rodnych. Chcętnie poznam kogoś uczciwego, wartosciowego, na kim się nigdy nie zawiodę. Osoba mniej więcej w moim wieku os 36 roku życia do 42.
#162 Lucyna 2020-04-19 09:41
Ida184
Mam takie samo życie,mąż ciągle pracuje,a jak jest w domu to ogląda filmy w internecie.
Dodatkowo mam syna z zespołem Aspergera,które mu tylko ja poświęcam czas ,a mąż nie potrafi nawet z nim porozmawiać.Ze mną też nie rozmawia,ma swój swiat.,który się kręci wokół pracy,biegania i internetu.
Dodatkowo nie pracuje zwę względu na syna,który ma nauczanie indywidualne w domu ,rodzine mam na drugim końcu Polski i nie mam nawet z kim pogadać.Jestem strasznie samotna.Moze się ktoś odezwie?
#161 Anna I Michał 2020-03-22 00:25
Jesteśmy parą od 8 lat. Szukamy pary, lub kogoś do znajomości, zaprzyjaźnienia się. Znajomi powyjeżdżali za granicę a chcielibyśmy mieć kogoś do pogadania o życiu w wolnych chwilach. Podkarpacie, okolice Rzeszowa.